تبلیغات
صدایی برای بیصدایان - کشف اجزای 20 رآس آهو و قوچ وحشی

کشف اجزای 20 رآس آهو و قوچ وحشی از یک شکارچی سنگدل مشهدی!

wWw.Animals-Lover.iR | صدایی برای بیصدایان

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید.


مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از کشف اجزای 16 رأس آهو و 4 رأس قوچ وحشی از منزل یک متخلف شکار و صید خبرداد.

به گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست خرسان رضوی، حمید صالحی در تفسیر این خبر گفت: حسب دریافت یک فقره گزارش مردمی مبنی بر نگهداری اجزای حیوانات وحشی به صورت مخفیانه در محل سکونت یک متخلف شکار و صید ، مأموران یگان بلافاصله به محل عزیمت و با صحنه ای غیر قابل باور و دردناک مواجه شدند.

وی افزود: مأموران یگان حفاظت درفریزر متهم 10 سر متعلق به گونۀ آهو  از نوع نر وماده و 4 سر متعلق به قوچ وحشی مشاهده کردند و علاوه بر آن یک تروفه کامل از قوچ وحشی 9 ساله و مقادیری گوشت فریز شده متعلق به آهو و قوچ و میش و نیز دو تخته پوست آهوی دباغی شده کشف شد.

صالحی ضمن اشاره به اینکه متخلف دو تخته پوست دیگر آهو را آماده دباغی کرده بود ، اظهار داشت: شاخ های آهوان سلاخی شده نیز دراین منزل مشاهده شد و براین اساس خودروی متهم از نوع جیپ صحرا جهت بررسی های بیشتر به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شد.

وی افزود :درادامه تحقیقات ،مأموران یگان به محل اشتغال متهم مراجعه و موفق به کشف آثار بازمانده یک رأس آهو ، یک تخته پوست سوخته آهو و و 6 پوکه اسلحه شکاری شدند.

حمید صالحی درخاتمه گفت: بقایای 5 عدد جمجمه آهو و استخوان های برجامانده گواه بر کشتار تعداد بیشتری آهو داد که دراین خصوص تحقیقات ادامه دارد و علاوه برآن پر انواع پرندگان وحشی شامل کبک ، چنگر و تیهو نیز مشاهده و مراتب صورت جلسه گردید.
موضوعات مرتبط : حمایت از حیوانات،
برچسب ها : کشف اجزای 20 رآس آهو و قوچ وحشی از یک شکارچی سنگدل مشهدی!، شکار، آهو و قوچ وحشی، صدایی برای بیصدایان، حمایت از حیوانات، دستگیری شکارچی،


تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392 | بازدید : مرتبه | 11:11 ق.ظ | نویسنده : ایران دوست | نظرات